Al heel veel persoonlijke gezinsdozendozen klaar

Voor ieder transport worden er een paar honderd persoonlijke gezinsdozen gemaakt. Aan de hand van de gezinsdossiers worden persoonlijke gezinsdozen ingepakt en worden er onder andere kleding, voedsel, schoenen, jassen, toiletartikelen, schoolspullen, pannen, servies, bestek, dekens, beddengoed, handdoeken, paracetamol, theedoeken, mutsen, dassen, shawl en een kadootje voor de kinderen en de ouders ingepakt.

Het is ongelooflijk veel werk om alle spullen te pakken. Daarnaast moet er goed opgelet worden dat de maten van schoenen en kleding wel kloppen. Gelukkig komt Coby ons team wekelijks versterken en Coby is in de loop der jaren een expert geworden in het pakken van alle benodigde spullen voor de gezinnen en alles vakkundig te verpakken in de bananendozen.

Super Coby, dank je wel. Je maakt straks weer veel gezinnen dolgelukkig.