Geert en Peter druk met registratie van dozen voor volgend transport

Het is de loods alweer een drukte van belang om alle dozen voor de gezinnen, scholen, crèches en alle andere locaties weer ingepakt te krijgen. Niet alleen het inpakken van de goederen is een hele klus, ook het registreren is een behoorlijk serieuze zaak. Er moet goed opgelet worden dat de dozen en de losse bundels op juiste plaats in Sovata terechtkomen en ook de laadvolgorde is erg belangrijk.
Sinds kort wordt ons team versterkt met Peter. Peter assisteert Geert met het registreren van alle klaarstaande dozen en losse bundels. Wij heten Peter natuurlijk van harte welkom en wensen hem succes met alle werkzaamheden.

Inmiddels staan er 8 pallets in het havengebouw van Neele-Vat Logistics in Rotterdam klaar. Er moeten nog 18 pallets klaargemaakt worden voordat het transport kan vertrekken naar Sovata in Roemenië.

Het ligt in de bedoeling om het bezoek aan Sovata te laten plaatsvinden van 4 oktober t/m 21 oktober 2018. De definitieve datum hoort u natuurlijk tijdig van ons.